021-66561465

021-66913740

09120717164

برگزاری جشنواره بزرگ هنرجویان

برگزاری جشنواره بزرگ هنرجویان
برگزاری جشنواره بزرگ هنرجویان
آموزشگاه موسیقی برومند هر یک سال و یا هر دوسال یکبار اقدام به برگزاری جشنواره بزرگ هنرجویان می نماید. در این جشنواره که در سالن های رسمی با امکانات ویژه نظیر صدابرداری وفیلمبرداری برگزار می شود,هنرجویان ممتاز و برتر آموزشگاه موسیقی برومند در گروه های مختلف ارکستر پاپ, ارکستر سنتی, ارکستر کلاسیک, تکنوازی ,دونوازی وسه نواز پیش روی خانواده ها, اساتید و سایر حضار به اجرای موسیقی می پردازند

برگزاری آزمون های سه ماهه در مقابل هیئت داوران و خانواده هنرجویان
یکی از ویژگی های آموزشگاه موسیقی برومند که آن را از سایر مراکز آموزشگاه موسیقی متمایز می کند و در سطحی بالاتر قرار می دهد,برگزاری آزمون های نوازندگی به صورت سه ماه یک بار است.هنر جویان پس از اتمام هر دوره موظف به حضور در آزمون نوازندگی گروهی در مقابل هیِئت داوران ,خانواده ها و اساتید هستند. برگزاری آزمون های سه ماهه پس از هر دوره تاثیر چشمگیری در هنر نوازندگی و اجرای گروهی هنرجویان دارد. علاوه بر آن اعتماد به نفس آنان را در مقابل چشمان حضار تا میزان زیادی افزایش می دهد و از استرس آن ها می کاهد.برگزاری آزمون های سه ماهه خانواده هنرجویان را ازوضعیت فرزندانشان در مهارت نوازندگی و میزان پیشرفت شان پس از اتمام هر دوره آگاه می کند.
هنرجویان ممتاز
برگزاری دوره های موسیقی در آموزشگاه موسیقی برومند به این شکل است که هنرجویان در هر جلسه از حضور در کلاس از استاد خود براساس کیفیت و مهارت نوازندگی امتیازی دریافت می کنند.علاوه بر آن پس از پایان دوره سه ماهه و شرکت در آزمون,هنرجویان بعد از اجرای خود از هیئت داوران امتیاز کسب میکنند.اگر میانگین امتیاز های هنرجویان در پایان دوره و میانگین امتیاز در آزمون سه ماهه به معیار ممتازی که در آموزشگاه موسیقی برومند تعریف و تعیین شده است برسد,هنرجویان می توانند برای ثبت نام در دوره ی بعد از 10% تا 50% تخفیف در شهریه کلاس خود برخوردار شوند.