ستارخان

درباره آموزشگاه موسیقی برومند

نام آموزشگاه موسیقی برومند مزین به نام استاد زنده یاد نورعلی برومند است.آموزشگاه موسیقی برومند فعالیت رسمی و حرفه ای خود را در حوزه موسیقی از سال 1385 آغاز نمود.تمام تلاش مجموعه موسیقی برومند در طول این سال ها معطوف به ارائه با کیفیت ترین و بالاترین سطح از آموزش موسیقی برای هنرجویان عزیز بوده است. این آموزشگاه با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأسیس شده و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
هوشمند درب


خدمات آموزشی

ساز های ایرانی از قدیمی ترین ساز ها در سراسر جهان محسوب می شوند و تعداد آن ها بیش از 30 ساز اصیل ایرانی است. آموزش بیشتر ساز های ایرانی اصیل در کشور به صورت رسمی جریان دارد و آموزشگاه موسیقی برومند یکی از برند های آموزش آکادمیک موسیقی محسوب می شود. ساز های ایرانی را بر اساس ناحیه و منطقه به انواع مختلفی دسته بندی کرده اند.معمولا ساز های اصیل ایرانی در دو گروه سازهای نواحی پارسی و ساز های سایر مناطق جای می گیرند.برخی از ساز ها از قدمت قابل توجهی برخوردار هستند و گروهی هم تا به امروز در زمره ساز های منسوخ محسوب می شوند.

هوشمند درب


آهنگ سازی

یکی از خدمات آموزشی مهم آموزشگاه موسیقی برومند,آموزش آهنگسازی است.دوره های مختلف آهنگسازی در آموزشگاه برومند ابتدا با برگزاری دوره آموزش مبانی تئوری موسیقی آغاز می شود.در دومین مرحله هنرجویان آهنگسازی با اپراتوری موسیقی آشنا می شوند و سپس دوره های ساخت ملودی را پشت سر می گذارند. به ترتیب پس از آن هنرجویان وارد مرحله تنظیم موسیقی وصدابرداری می شوند.

هوشمند درب